Oferta

Reklama zewnętrzna

Szyldy, tablice

Wykonujemy szyldy reklamowe na różnych materiałach:

  •  pcv spienione 
  • poliwęglan kanalikowy
  • polipropylen 
  • dibond, blacha 
  • laminat grawerski

Cena uśredniona – 150 zł netto za 1m2 (w cenę wliczony projekt)

Litery przestrzenne

Wykonujemy litery przestrzenne oraz grafiki ze styroduru, możliwe jest zrealizowanie dowolnych kształtów o dowolnym rozmiarze. Styrodur to materiał budowlany, który dzięki swoim właściwościom, znalazł także zastosowanie w reklamie. Styrodur (inaczej polistyren ekstrudowany) jest to materiał izolujący twardszy i mniej nasiąkliwy od styropianu, stosowany w budownictwie. Jesteśmy w stanie wykonać:

  • Litery ze styroduru z licem z pleksi
  • Litery ze styroduru malowane
  • Litery ze styroduru z licem z dibondu
  • Litery ze styroduru z licem PCV

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem liter ze styroduru, napisz na studio@kreatyw.kielce.pl

Banery

Banery reklamowe są bardziej wyrafinowaną formą plakatu. W porównaniu z plakatem, baner reklamowy (wielkoformatowy, baner PCV) jest odporny na warunki atmosferyczne, wytrzymały nawet przy silnym wietrze czy uciążliwym deszczu. Proponujemy tanie banery reklamowe, których jakość gwarantujemy.

Wykonujemy banery reklamowe w cenie od 25 zł netto za 1m2.

Stojaki, rollupy, potykacze, ścianki prezentacyjne, stojaki na ulotki, stoiska targowe
Samochody osobowe i ciężarowe

Reklama na  samochodzie to doskonała wizytówka firmy, jednak warunkiem jego użyteczności jest przemyślana realizacja zarówno pod względem graficznym jak i technicznym. Mamy świadomość, że przez długi czas będzie on częścią wizerunku firmy, dlatego dbamy o to, by był wykonany ze zwróceniem uwagi na branżę oraz profesję firmy. Reklama pojazdowa powstaje przy stosunkowo niedużym zaangażowaniu środków finansowych, co przekłada się na jednostkowo niski koszt dotarcia  do klienta.
Obecnie zdecydowaną większość naszych klientów w dziedzinie reklamy samochodowej stanowi± średniej wielkości przedsiębiorstwa i klienci korporacyjni.

Największym atutem reklamy na pojazdach jest jej „mobilność” – możliwość dotarcia do szerszego grona potencjalnych klientów niż ma to miejsce w przypadku np. billboardów. Ponadto reklama tego typu jest stosunkowo tania – bior±c pod uwagę okres wytrzymałości (nawet 5 lat).

Poza oklejaniem samochodów tradycyjnymi reklamami na samochodach osobowych, specjalizujemy się w promocji na plandekach oraz środkach komunikacji miejskiej (tramwaje, autobusy). W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy kontaktu.

Koszt reklamy na samochodzie zależny jest od kilku czynników, aby móc
dokładnie oszacować koszt prosimy o wysłanie zapytania, lub kontakt
telefoniczny:

Naczepy, plandeki

Poza oklejaniem samochodów osobowych i dostawczych, specjalizujemy się w malowanych reklamach na plandekach. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

Chcesz zacząć współpracę?